Enfla-c Nasıl Kullanılır?

Enfla-c burun estediği sonrası oluşan morluk, ödem ve ağrıların tedavisine yardımcı olmak ve iyileşme sürecini hızlandırmak için üretilmiş takviye edici gıdadır.

Enfla-c Özellikleri

-Enfla-c burun estetik ameliyatı sonrasında ameliyat yeri ve çevresinde oluşan ödem, morluk, ağrı, yangı, iltihaplara ve bu bölgede oluşabilecek sorunlara karşı üretilmiştir.

Enfla-c hasta tarafıdan ameliyat olmadan önce ve ameliyat olduktan sonra kullanıldı zaman hastanın burnu ve çevresinde oluşan ödem ve morluğunun iyileşme süresine hızlandırabilmektedir.

Enfla-c burun ameliyatı sonrası hastalara önerilen bir ilaçtır.

Enfla-c bir iltihabi eklem hastalığı olan ve eklemde hasara neden olan romatoid artrit hastalığını tedavisinde de etkisi bulunan bir ilaçtır.

Enfla-c doğum esnasında uygulanan cerrahi kesim olan epizyotomolinin tedavisinde kullanıldığında faydalı olan bir ilaçtır.
Brumelain, Quercetin ve Vitamin C içeriyor.

Enfla-c bitkisel içeriğe sahiptir.

Enfla-c İçeriği

İçeriğinde bromelain, quercetin ve c vitamini kompleksi bulunur.

Enfla-c Nasıl Kullanılır?

Cerrahi uygulamadan bir veya iki gün önce kullanmaya başlanır. Yetişkinlerde takviye edici gıda olarak sabah ve akşam günde 2 defa 15 gün boyunca kullanımına devam edilmesi önerilir. Enfla-c bitkisel kapsül yemeklerle birlikte su ile alınır.

Enfla-c Fiyatı

Ürün 54.00 liradan satışa sunulmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir