Hakkımızda


Bütün “Nasıl Kullanılır?” sorularının cevap merkezi; ürünlerin kılavuz sitesiyle tanışın!


“Nasıl Kullanılır?” sitesi, isminden de anlaşılacağı üzere her çeşit ürüne dair kullanım kılavuzu olmak misyonunu üstlenen bilgi sitesidir. Elektronik, kişisel bakım & kozmetik, ev, ofis, kırtasiye gibi birçok kategoride ürünlerin kullanım bilgilerini paylaşmaktadır.

2016 yılının Eylül ayında faaliyete geçen internet sitemiz, kurumsal bir internet sitesidir.

İhtiyaçlarımız ya da zevklerimiz için aldığımız ürünlerin ilk aşamadaki problemleri nasıl kullanılacaklarıdır. Hele bir de bu ürünler elektronik ya da sağlık gibi hassas alanlara ait ürünlerse, uzman yönlendirmesine ihtiyaç duyulmaktadır. Sitemiz tam da bu noktada takipçi ve ziyaretçilerine gereken kullanım bilgisini sunmaktadır.

Bilginin karşılıksız paylaşılması felsefesini benimseyen Nasıl Kullanılır? uzmanları, en çok merak edilen üründen, en az araştırılan ürüne kadar kullanım bilgisi gerektiren bütün ürünler hakkında geniş bir veritabanı oluşturmayı hedeflemektedir.

Nasıl Kullanılır? sitesinin özellikleri:

  • Kolay kullanım,
  • Sade ve şık,
  • Doğru içerik,
  • Özgür ve yenilikçi konsept,
  • Bütün cihazlarla uyumlu tasarım


İnternet üzerinde 1 numara olmamızın sebepleri:

Şık Tasarım

Nasıl Kullanır? internet sitesi sade ve şık tasarımıyla site üzerinde konforlu bir gezinti imkanı tanır. Kullanım talimatını okumak istediğiniz ürünün kullanım bilgisine rahatlıkla erişebilirsiniz.


Uzman Ekip

Web site kadrosu köklü bir birikime sahip uzmanlardan oluşmaktadır. Ürün kullanımları hakkında en doğru bilgiyi, ürünü en iyi bilen uzman editörlerimizden öğrenebilirsiniz.


Keyifli Bilgi

Sitemizde teorik bilginin soğukluğu problemi ile karşılaşmazsınız. Kullanım bilgileri okuyucu ve takipçilerin anlayabileceği ölçüde aktarılır. Bunun için bazen mizâhî bir üslup da kullanılabilir. 🙂


Uygun Reklam

Nasıl Kullanılır? kullanıcılar açısından ideal bir site olduğu kadar, üreticiler ve satıcılar açısından da elverişli bir sitedir. Kullanımı merak edilen ürünlerin satıcıları, uygun fiyatlara reklam yapabilirler.
Bizimle iletişime geçin!